Kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi Latvijā un Eiropā

 • Kravu pārvadājumi Latvijā

  Vietējie kravu pārvadājumi

  Mūsu uzņēmums veiksmīgi ar vairāku gadu pieredzi darbojas vietējo kravu pārvadājumos, un, izzinot darbības rezultāta nianses, izmanto tā priekšrocības. Tādējādi, pēc dažādu shēmu izstrādes rezultātiem, piedāvājam augstāko klases servisu.

 • Starptautiskie pārvadājumi

  Starptautiskie kravu pārvadājumi

  Starptautiskie kravu pārvadājumi ko piedāvā OsaCargo, nodrošina kvalitatīvu kravu piegādi jebkurā no Eiropas valstīm. Ņemot vērā katras valsts likumdošanu, ir būtiska konkrētu dokumentu noformēšanas, ko mūsu uzņēmums sagatavos, neradot šķēršļus kravas pārvadājumiem.

 • Mazo kravu pārvadājumi

  Mazo kravu pārvadājumi

  Mūsu uzņēmums piedāvā dažāda veida mazo kravu pārvadājumus, ietverot sevī kvalitatīvu un operatīvu piegādi, pielāgojoties Jūsu vajadzībām un vēlmēm, piemērojot pašu izdevīgāko piedāvājuma variantu.

Kravu pārvadājumi – kvalitāte un drošība

Kvalitatīvi un droši kravu pārvadājumi Latvijā

Mūsu uzņēmums atbilstoši savai kompetencei realizē kvalitatīvus kravu pārvadājumus (Auto Freight Transport). Pēc nepieciešamības, atsevišķos un konkrētos gadījumos, sagatavo normatīvajos aktos paredzētos ar kravu pārvadājumiem saistītos dokumentus, sadarbojas ar citu valstu kompetentām institūcijām kravu pārvadājumu jomā. Dokumentu ātrākai un drošākai apmaiņai pielietojam elektronisko dokumentu aprites sistēmu, pēc iespējām izmantojot elektronisko parakstu saziņā ar citām iestādēm.

Kravu pārvadājumi tiek veikti saskaņā ar līgumu, pēc kura pārvadātājs apņemas nogādāt nosūtītāja uzticēto kravu galapunktā un izsniegt to saņēmējam nepieļaujot kravas sabojāšanu vai nozušanu, savukārt nosūtītājs apņemas samaksāt par kravas pārvadājumu, tādējādi nodrošinot abpusēju uzticību.

Uzklausot dažādu klientu ierosinājumus un izvērtējot to vēlmes, tika secināts, ka prioritāri tiek vērtēti drošības apsvērumi, ko piedāvā kravu pārvadājumu pakalpojumi, tādējādi esam vērsuši tam lielu uzmanību, piedāvājot kvalitatīvu un drošības noteikumiem atbilstošu tehniku, kas derīga attiecīgā veida kravas pārvadāšanai un atbilst sanitārajām prasībām. Mūsu uzņēmums, izmantojot ilgu gadu gūto pieredzi, izstrādā metodes, lai radītu jaunas alternatīvas labāka un drošāka pakalpojuma sniegšanai. Kravu pārvadājumi no OsaCargo (Fast Freight Transport).

Kompetenti darbinieki

Kvalitatīvi kravu pārvadājumi Latvijā – nodrošina kompetenti darbinieki.

Kravu pārvadājumus atļauts veikt autovadītājiem, kuriem ir šo pārvadājumu veikšanai nepieciešamās profesionālās un ar pieredzi bagātās zināšanas. Darba tirgus mainās un pilnveidojas tehnoloģiskā sfērā, tāpēc arī mūsu uzņēmuma prasības pret darbiniekiem ir augstākās, kā rezultātā pastāvīgi tiek izstrādātas stratēģiskās shēmas, kas uzlabo darbinieku kvalifikāciju, lai pret katru klientu būtu individuāla attieksme, tiktu ievērotas visas klienta prasības un lai būtu profesionāla, ātra un laipna apkalpošana. Varam apgalvot, ka mūsu uzņēmuma vērtība ir mūsu darbinieki, uzturot drošu un veselīgu darba vidi.

Mūsu darbinieku motivācija, atbildība, radoša pieeja ir būtiski priekšnoteikumi mūsu uzņēmuma veiksmīgai darbībai. Savos darbiniekos augstu vērtējam profesionalitāti. Un tas ir vien no iemesliem mūsu spējai sniegt profesionālus transporta risinājumus mūsu klientiem, ar tādiem pakalpojumiem kā, pārvākšanās serviss, kravu pārvadājumi un citi transporta pakalpojumi. Tādējādi mūsu uzņēmums, kravu pārvadājumu jomā, ņemot vērā un izvērtējot atlases kārtībā attiecīgos kritērijus, izveidojis profesionālu darbinieku komandu, kas Jums neliks vilties.

Plašs klientu loks

Kravu pārvadājumi, kam uzticas plašs klientu loks

Mūsu uzņēmuma mērķis ir noturīgs klientu loks, un vislielākā vērtība ir tieši lojālie klienti, kas uzņēmumā veic atkārtotos darījumus. Lojālie klienti noteiktam darījumu veidam izvēlas vienu, iecienītāko uzņēmumu – to, kur viņi ne vien saņem sev vajadzīgo pakalpojumu, bet arī ņemot vērā augstāko servisa kvalitāti.

Ņemot vērā mūsu vairāku gadu pieredzi kravu pārvadājumu sfērā, esam iemantojuši sev plašu klientu loku gan Latvijā, gan stabilus sadarbības partnerus ārvalstīs. Mūsu uzņēmuma plašais klientu loks un izteikti ilgstošās attiecības ar klientiem ir panāktas, pateicoties klientu uzklausīšanai un klientu vajadzību izprašanai. Mūsu klientu loks izveidojies no dažādām uzņēmējdarbības nozarēm, kā arī no fizisku personu personiskām vajadzībām, un katram no tiem ir nepieciešama dažāda veida palīdzība kravu pārvadājumu jomā, un katrs saņem tieši to, kas viņam ir nepieciešams.

Tā kā klientu loka paplašināšanai ir nepieciešama klienta iepazīšana un tā vēlmju izzināšana, kas ir pārdošanas stratēģijas priekšrocība, tādējādi, lai varētu izstrādāt labāku mārketinga stratēģiju, mūsu uzņēmums ņem vērā visu klienta sacīto, analizē un rīkojas, pieņemot labāko un piemērotāko kravu pārvadājumu pakalpojumu, ko mēs spējam sniegt – kravu pārvadājumi Latvijā.

Sazinies un saņem labāko piedāvājumu, ko piedāvā OsaCargo – kravu pārvadājumi.